Vítejte! Jmenuji se Michal Štětina a tvořím budoucnost.

Moderní svět je plný barev a neomezených možností. Moderní svět je plný nápadů a kreativity. Stačí si pomyslet a můžete to mít. Ano, tak jednoduché to je. Nechte na plno pracovat svou fantazii a oddejte se svým snům, svým náladám a přáním.

3D vizualizace Vám umožní spatřit neviděné, plánovat s naprostou přesností a stavět na pevných základech. 3D svět Vám umožní vidět věcí dříve, než skutečně vzniknou. Usnadní Vám to spoustu důležitých rozhodnutí a podpoří Vaší vizi. 3D svět je světem budoucnosti.

Tvořím vizualizace, protože mi to dává možnost měnit svět. Přinášet lidem něco nového nebo ukázat v novém světle to, co již bylo. Stavím na reálných podkladech bez jakéhokoliv omezení. Jedinou hranicí je naše fantazie.

JAK TO FUNGUJE?
Tvorba 3D vizualizací je velmi kreativní proces, který umožňuje tvořit na základě velmi jednoduchého nebo i obsáhlého zadání, ať už se jedná o nákres od ruky nebo projektovou dokumentaci. Podle toho se také odvíjí míra kreativní tvořivosti. Mohu připravit precizní model odpovídající přesnému zadání nebo na základě náčrtu vytvořit návrh, který rozvine Vaší představu do reálných rozměrů.

KOMUNIKACE NA DÁLKU?
Ideálně emailem. Co je psané, to je dané a pomáhá to udržet přehled na tím, co je předmětem tvorby a jaký výsledek je očekáván.

KOLIK TO STOJÍ?
Každý projekt je v podstatě originál, ale nemějte obavy. Ze zkušenosti vím, co je potřeba a kolik za tím bude práce. Abyste i Vy měli svou představu a mohli vše v klidu naplánovat, připravil jsem pro Vás orientační ceník podle druhu a náročnosti tvorby.

TERMÍN DODÁNÍ?
Termín je velmi individuální záležitost. Drobné vizualizace mohou být vyhotovené do druhého dne, komplexnější zadání může trvat i několik dní. Vždy záleží na požadavcích zákazníka. Nikdo nemá rád nepříjemná překvapení a proto je důležité si již na začátku stanovit konečný termín vyhotovení, který je alfou a omegou oboustranné spokojenosti.

CO JE VÝSLEDKEM?
Výsledkem je obrázek připravený vždy ve dvojím provedení a to ve formátu pro webovou prezentaci a tisk. Vizualizace jsou předávány elektronicky přes webové rozhraní s odkazem do Vaší emailové schránky. V případě požadavku je možné po dokončení prací vše uložit na CD a zaslat poštou.

Standardní provedení pro web:

rozměr: 1920 x 1080 px
rozlišení: 72 dpi
barevný formát: sRGB
Standardní provedení pro tisk:

rozměr: 3508 x 2480 px
rozlišení: 300 dpi
barevný formát: CMYK
Toto je standard, nikoliv limit. Pokud budou Vaše požadavky jiné, není nic jednoduššího, než si o nich promluvit :-).

Když si malujete budoucnost, používejte všechny barvy. — Pavel Kosorin, český humorista